Bahadırlar Giyim

Hakkımızda

Hoş Geldiniz!

Bahadırlar Giyim, gelişen moda anlayışı ve büyüyen müşteri kitlesi ile birlikte 1990 yılından itibaren Osmanbey’de kurduğu ilk mağazası ile toptan satış yapacağı Kadın Giyim alanına yönelmiştir. Mağazacılık sektöründe kadın giyime olan ilginin artması ile beraberinde ise ilk olarak 1996 yılında “Serin Serin” markası ile kadın giyimde büyük beden bluz ve 2000 yılında ise “Lemirage” markası ile 25 + yaş grubuna hitap edecek iki markayı tekstil sektörüne kazandırmıştır. Her zaman üstün kalite sunan markaları, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve de doğru zaman aralığında doğru ürün ile piyasada varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Büyüyen müşteri ağı ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerine ulaşan Bahadırlar Giyim 2004 yılında “İvriz”, 2005 yılında “Tarsus”, 2013 yılında da “Güzey” markalarını kurmuş modanın başlangıç noktası olan Osmanbey’de müşterilerinin hizmetine açmıştır.

Tarihçe

Bahadırlar Giyim’in kuruluş aşaması 1 Şubat 1978 yılında Sultan Hamam’da erkek takım elbise ve kaban üzerine üretimle başlamıştır.

1978 ‘te çıkmış olduğumuz bu yolculuğumuzdan bu yana binlerce müşteri ve iş ortağı ile Kadın Giyim alanında üretim kapasitesini arttırarak yol almaktadır. Gerek müşterileri gerek ise 200’ü aşkın çalışanı ile daima ileriyi hedefleyen, ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda kendine yeni yollar çizen yenilikçi bir yapı oluşturmaktadır. Mükemmele ulaşma arzusu hedefi ile şu an Kadın Giyim alanında yaşamın her alanında fark edilir bir şıklığı sunmaktadır.

Müşteri Odaklı

Bahadırlar giyim üstün üretim potansiyelini her zaman kalite ve zamanında teslim anlayışı ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma anlayışının yanı sıra yenilikçi olma özelliğini hiç kaybetmemekle, trendleri sürekli takip etmekte ve en yenisi en kalitelisi olma arzusunu daima arttırmaktadır. Bu ışık doğrultusunda müşterilerine daha kolay ve daha ulaşılır olabilmek için 2016 yılında “Lemirage” markasını Laleli’de, yeni aile üyesi olan “Repp” markasını ise 2018 yılında Merter ve Osmanbey’de mağazaları aracılığıyla müşterilerine sunmuştur. Müşterileri ve çalışanları arasında güven duygusunu kusursuz bir yaklaşım ile yıllardır sürdüren Bahadırlar Giyim 2019 yılında sevilen markasını olan “Lemirage” markasını ikinci kez Laleli’de müşterilerinin hizmetine sunmuştur.