Bahadırlar Giyim

Markalarımız

Markalarımız

Yaratıcılık : Her daim gelişen teknolojiler ile birlikte hem çalışan konforu hem de müşteri memnuniyeti için yaratıcı fikir ve ürünleri sunmak,

Yenilikçilik : En trend olanı takip ederek müşterilerine farklı olma arzusunu hissettirmek.

Memnuniyet : Kalite ve sunduğu konfor alanı ile müşterileri üzerinde beğenilme duygusunu oluşturmak,

Sürdürülebilirlik : Hem müşteri devamlılığı hem de ürün sürekliliği sağlayabilecek güven olgusunu sunmak,

Güvenilirlik : Müşterilerine akılda soru işaretleri yaratmadan ne alacağını ve hangi kalite standartlarına sahip olacağını direkt sunmak.

Le Mirage

Bahadırlar markasının alt markası olan Le Mirage, 2001 yılından bu yana giyim ve tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Marka, kadın giyim ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır. Le Mirage, tesettür giyim alanında Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer almaktadır.

Ürün yelpazesinde tesettür etek, tesettür bluz, tesettür pantolon, triko ve tunik gibi ürünler yer almaktadır. Spor stilinin konforunu yansıtan marka, rahatlığın yanı sıra şıklık da sunuyor. Le Mirage, MENA bölgesi başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde ürünler sunmaktadır.

Tesettür alanında yerli üretimin dünyaya açılan kapısı Le Mirage, modern ve şık ürünleriyle birçok kadının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Adres:
Meşrutiyet Mh.  Kodaman Sk. No:85
Şişli / İstanbul / Türkiye
Telefon:
+90 212 232 92 42
Mobil
+90 533 742 91 41

REPP

Tekstil sektörünün kalbi Merter’de yer alan Repp, 2018 yılından beri faaliyet gösteriyor. Spor giyim alanında uzmanlaşan marka, ürün grubuyla şehir yaşamında aktif olan kadınları hedef alıyor. Hırka, pantolon takımları, yelek ve tunik modelleri, birçok kadının günlük giyiminin ayrılmaz bir parçası oluyor.

Sezon trendlerini takip eden ve yüksek kaliteli üretim yapan Repp, tekstil sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Yurtiçi pazarının yanı sıra yurtdışı pazarını da hedefleyen marka, toptan satış yapıyor.

Repp, markanın tekstil sektöründe edindiği tecrübeleri müşterilere yansıtmaya devam ediyor. Böylelikle sürdürülebilir üretim teknolojileriyle müşteri isteklerini karşılayan ürünleriyle fark yaratıyor.

Adres:
Kodaman Sok. No:78/A
Osmanbey / İstanbul / Türkiye
Telefon:
+90 212 231 00 92 – 231 00 95
Mobil ve Whatsapp
+90 530 017 75 97

Tril Tril

Bizler Toptan Satış alanında hizmet verdiğimiz tüm süreçlerimizde hem perakende hem de dijitalleşen dünyaya ayak uydurabilmek adına “Tril Tril” markası ile perakendecilik alanında varlığımızı devam ettirmekteyiz.
Böylelikle müşterilerimizin beğendiği ve almak istediği her ürünü kolayca ulaşabilir ve de konforlu alışveriş imkanıyla zaman kısıtlamasından uzak tutmuş olmaktayız.