Bahadırlar Giyim

Üretim Süreci

Bahadırlar Giyim 1978’den bu yana tüm üretim faaliyetlerini kulvarında bulunduğu Tekstil alanında en yenilikçi teknoloji ve sağlam ekibi ile sürdürmektedir. Tekstil alanında diğer iş ortakları ile kıyaslandığında bir tekstil mantığının içine sığdığı kalıpların dışına çıkarak kendini geliştirmiş ve gelenekçi yapısının yanına yenilikçi kimliğini de katmıştır. Üretim faaliyetlerine hammaddesi olan kumaşı en kaliteli ve en trend olanı seçerek başlamaktadır. Çalışan ekip arkadaşları ile de süreci kusursuz olarak tamamlayacak şemayı oluşturmaktadır. Burada ki ana amacımız her zaman en iyiyi ve en yeniyi nasıl sunarız? Fikridir.

Tasarım ve üretim süreci kapsamında stilist modellerinde içinde bulunduğu dev kodrous ile hitab ettiği farklı pazar gruplarına uygun en trend ürünleri tasarlayarak, son haline getirmektedir.

Hem müşterileri hem de çalışanları ile yürütülen bu üretim sürecini eksiksiz biçimde her seferinde mükemmele yakın sunan Bahadırlar Giyim, gelecekteki en büyük hedefi bir dünya markası haline gelmek ve sektör içerisinde başarılarını hep istikrarlı tutmaktır.Üretilen her ürünün kalitesi kontrol edildikten sonra müşterilere sunulmakta ve beklentilerin tamamı karşılanmaktadır.